Sprawdzian że zbrodni i kary

Pobierz

Test ze znajomosci lektury "Cesarz" Ryszarda Kapuscinskiego.Jaka kare otrzymal.. a) Marfa b) Pulcheria c) Alona d) Polunia 2) Co otrzymała Sonia od Lizawiety?. b) nie ujawnia swego stosunku do postępowania, charakteru postaci.. c) często używa słów: "jakby", "prawdopodobnie", "wydaje się".. Czas i miejsce akcji, narracja "Zbrodni i kary".. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.Czas na odpowiedź: 10 sekund.. / w Petersburgu w lipcu 1865 r./ Czym zajmowała się Alona Iwanowna?Zbrodnia i kara.. Przetestuj swoją wiedzę.Wydarzenia "Zbrodni i kary" rozgrywają się w ciągu: pięciu dni siedmiu i pół dnia dwunastu i pół dnia dziewięciu i pół dnia: 3. d) …Dostojewski "Zbrodnia i kara" - test.. Fiodor Dostojewski, "Zbrodnia i kara" - test z lektury.. Powieść "Zbrodnia i kara" napisana i opublikowana została w roku 1866.. Rozwiąż test!Test znajomości lektury Zbrodnia i kara Fiodora Dostojewskiego Zawiera 15 pytań.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Akcja powieści rozpoczyna się wizytą Raskolnikowa u chciwej starej lichwiarki, u której …Plik TEST ZE ZNAJOMOŚCI 'ZBRODNI I KARY'.doc na koncie użytkownika zaczytana.niebieska • folder Dokumenty • Data dodania: 29 lip 2015Plik TEST ZE ZNAJOMOŚCI 'ZBRODNI I KARY' KARTKI.doc na koncie użytkownika gabiszogun • folder Testy ze znajomości lektur • Data dodania: 10 wrz 2012Testy ze znajomości lektur, TEST ZE ZNAJOMOŚCI 'ZBRODNI I KARY' KARTKI..

Oddanie przez Raskolnikowa zegarka w zastaw i planowanie zbrodni.

Test ze Zbrodni i kary cz. 3.. Czytaj lekturę fragmentami i sprawdzaj/utrwalaj swoją wiedzę z przeczytanych fragmentów.. Test ze Zbrodni i kary cz. 2.. Pobierz cały dokument testy.ze.znajomosci.lektur.test.ze.znajomosci.doc Rozmiar …Testy z treści lektury "Zbrodnia i kara".. Test ze Zbrodni i kary …TEST ZE ZNAJOMOSCI 'ZBRODNI I KARY' KARTKI.doc.. Ko.Opracowanie.. Test …Test Wybrane opowiadania i nowele Stefana Żeromskiego Test Tango Sławomir Mrożek Test Teatr gracki Test Król Edyp Sofoklesa Test Mistrz i Małgorzata M.Zbrodnia i kara - Test.. "Zbrodnia i kara" - streszczenie.. św. Łukasza.. 1) Jak miała na imię żona Swidrygajłowa?. Raskolnikow za zabicie lichwiarki: kare smierci dozywotnia …TEST ZE ZNAJOMOSCI 'ZBRODNI I KARY'.doc.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Fiodor Dostojewski, "Zbrodnia i kara" - czy poradzisz sobie z najtrudniejszym zestawem pytań?. Akcja powieści rozpoczyna się: zimą …a) wszystkie odpowiedzi są poprawne.. a) list b) krzyżyk c) …Mateusza.. Autorem książki jest Fiodor Dostojewski.. Fiodor Dostojewski - biografia..

Spowiedź Marmieładowa.Karą oprócz wcześniej wymienionego samookaleczenia staje się także niemożność życia ze świadomością zbrodni oraz samotność w cierpieniu, co skłania go do …Wyszło tak dużo pierdolenia, że nawet nie zdążyłem sobie żadnych kanapek zrobić ani marchewki obrać :cRozwiązanie konkursu na początku następnego odcinka.

jest to najbardziej wyuzdany, upadły, w występkach pławiący się człowiek", to słowa o: Zmarła żona Swidrygajłowa na dowód swojego szacunku …Show answers.. Maly ksiaze popularnosc: 115 dodal: .Test Wybrane opowiadania i nowele Stefana Zeromskiego Test Tango Slawomir …7.nauczycielka; posadzono ją o romans ze Swidrygajłowem 8.B 9.A 10.A 11.C 12.B 13.C 14.A 15.Biblię, Łazarzu 16.C 17.B 18.C test został opracowany na podstawie tekstu …Dotkliwie cierpi, gdy przypuszcza, że siostra chce się poświęcić dla niego i wyjść za mąż za Łużyna.. Bezradność w beznadziejnej sytuacji …Test ze Zbrodni i kary Zbrodnia i kara - plan wydarzeń części 1.. Kilka słów o autorze: Fiodor Dostojewski (), znakomity pisarz rosyjski o światowym rozgłosie, autor takich dzieł jak: "Zbrodnia i kara" (najsłynniejsza) …Testy z treści lektury "Zbrodnia i kara" Test ze Zbrodni i kary cz. 1.. Sprawdź swoją wiedzę.. Nie chce do tego dopuścić.. Książka …1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt