Silerman interpretacja danych jakościowych

Pobierz

SPIS TREŚCI.. OPIS.. Silverman David Książki | okładka miękka.. - Interpretacja danych jakościowych, metody analizy rozmowy, tekstu i interakcji.Interpretacja danych jakościowych Cieszący się niezwykłą popularnością na zachodnich uniwersytetach podręcznik do metodologii badań jakościowych.. 45,23 zł.. Księgarnia Bankowa.pl realizuje zamówienia dla pracowników naukowych, uczelni, firm, kancelarii, bibliotek i innych instytucji.Interpretacja danych jakościowych - opis produktu: Cieszący się niezwykłą popularnością na zachodnich uniwersytetach podręcznik do metodologii badań jakościowych.. Cieszący się niezwykłą popularnością na zachodnich uniwe.Informacje o PROWADZENIE BADAŃ JAKOŚCIOWYCH, SILVERMAN DAVID - w archiwum Allegro.. Data zakończenia 2019-10-27 - cena 49,99 złInformacje o INTERPRETACJA DANYCH JAKOŚCIOWYCH, SILVERMAN DAVID - w archiwum Allegro.. Autor w klarowny sposób prezentuje teoretyczne i praktyczne zagadnienia związane z korzystaniem z badań, takich jak: obserwacja, analiza rozmowy i dokumentów, analiza materiałów wizualnych,obserwacja, analiza rozmowy i dokumentów, analiza materiałów wizualnych, analiza konwersacyjna, Silverman porównuje wartość różnych rodzajów danych, przedstawia problemy z ocenianiem ich trafności i rzetelności.. Data zakończenia 2020-12-12 - cena 46,35 złSprawdź niskie ceny i kup Interpretacja danych jakościowych w księgarni internetowej tantis.pl Szybka wysyłka!Produkt dostępny Cieszący się niezwykłą popularnością na zachodnich uniwersytetach podręcznik do metodologii badań jakościowych..

Jak rządzi nami przeszłość.Interpretacja danych jakościowych.

Silverman David Książki | okładka miękka.. WYBIERZ SWÓJ ABONAMENT.. Interpretacja Danych Jakościowych.. Wydawnictwa polskie i anglojęzyczne.. 43,69 zł.. Porusza również ważne kwestie etyczne związane z pracą badacza.Silverman porównuje metody analizy różnego rodzaju danych, przedstawia problemy z ocenianiem ich .Silverman D.. Interpretacja danych jakościowych Cieszący się niezwykłą popularnością na zachodnich uniwersytetach podręcznik do metodologii badań jakościowych.. Autor w klarowny sposób prezentuje teoretyczne i praktyczne zagadnienia związane z korzystaniem z badań, takich jak: obserwacja, analiza rozmowy i dokumentów, analiza ma.Sprawdź naszą ofertę!Najczęściej kupowane razem.. Druga część i uzupełnienie podręcznika Interpretacja danych jakościowych w ciekawy i klarowny sposób pokazuje jak, krok po kroku, przeprowadzić własne badania, a także odpowiada na pytania:Księgarnia Internetowa merlin.pl - Książki, Muzyka, Filmy, Zabawki i Gry.. Autor w klarowny sposób prezentuje teoretyczne i praktyczne zagadnienia związane z korzystaniem z badań, takich jak: obserwacja, analiza rozmowy i dokumentów, analiza materiałów wizualnych,obserwacja, analiza rozmowy i dokumentów, analiza materiałów wizualnych, analiza konwersacyjna, Silverman porównuje wartość różnych rodzajów danych, przedstawia problemy z ocenianiem ich trafności i rzetelności..

⇨ kup w CzaryMary.pl Przeczytaj opis ⇨Interpretacja danych jakościowych David Silverman.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl.Informacje o Interpretacja danych jakościowych - Silverman - w archiwum Allegro.. Prowadzenie Badań Jakościowych.. 10 5.8 (6 ocen) wspólnie z Oprawa miękka: Wydanie: pierwsze: ISBN: 978-83--4: EAN: 9788301151584: Liczba stron: 352: Format: 170x240mm: Cena .Interpretacja danych jakościowych | Silverman David | Wydawnictwo Naukowe PWN.. Porusza również ważne kwestie etyczne związane z pracą badacza.INTERPRETACJA DANYCH JAKOŚCIOWYCH SILVERMAN D.. Najlepsze tytuły w najniższych cenach.. Autor w klarowny sposób prezentuje teoretyczne i praktyczne zagadnienia związane z korzystaniem z badań, takich jak: - obserwacja, - analiza rozmowy i dokumentów,Cieszący się niezwykłą popularnością na zachodnich uniwersytetach podręcznik do metodologii badań jakościowych.. RECENZJE.. Nowości, Bestsellery i Zapowiedzi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt