Test znajomości lektury kłamczucha

Pobierz

Mam to na pojutrze, jednakże na prowincji taka bieda, że książki skombinować się nie da.. test dodany 9 lat temu przez klaudia10712.. Kłamczucha - opracowanie, problematyka, bohaterowie .. a Aniela poznając całą okrutną prawdę o ukochanym, nie jest w stanie dłużej utrzymywać tej znajomości.. Mitologia grecka popularność: 94 dodał: Leszy: Test dotyczący osiągnięć edukacyjnych uczniów kl .Rozwiąż test z języka polskiego, który pozwoli Ci usystematyzować wiadomości z przerobionej lektury "Kłamczucha" M. Musierowicz zdobytych na lekcji.. W teście znajduje się tekst i pytania z nim związane.. 2.60 szczegółowych pytań do lektury pt. ,,Kłamczucha" M. Musierowicz - ktoś pomoże?. Małgorzata Musierowicz Kłamczucha Wydawnictwo Akapit Press, 1991 r. Maj 1997 Wielkie historie miłosne mogą nie mieć końca.. Klasa 5 Polski.. Ikigai • 11 miesięcy temu • #ksiazki #lektury #test .. Kłamczucha nie jest lekturą obowiązkową i możesz nie mieć tej lektury.Testy z lektur SP • Testy • pliki użytkownika agrafkaf3 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Test ze znajomości Balladyny.doc, test z lektury Marcin Kozera.docTest ze znajomości lektury pt ,,Mikołajek" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Rozwiąż test zawierający 17 pytań i przygotuj się do lekcji.To zależy.. Powieść "Kłamczucha" opowiada o losach żywiołowej, zaradnej, odważnej i wrażliwej dziewczynie - 15 - letniej Anieli Kowalik, która dla .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

Motyw ...Test ze znajomości lektury kl.VI "Kłamczucha" 1.

Oto więc niebanalny początek skomplikowanej .. Bardziej szczegółowoLektury.. Osadź.. Streszczenie.. Przetestuj swoją wiedzę.Test badania umiejętności z języka polskiego dla klasy 6 "KŁAMCZUCHA" Masz przed sobą test, dzięki któremu możesz sprawdzić swoje wiadomości i umiejętności.. Zapraszamy!. Akcja rozpoczyna się w maju 1977 r. podczas pięknego dnia, kiedy to Aniela postanowiła wybrać się na wagary i pospacerować sobie wzdłuż portu rybackiego .. Kto jest autorem " Kłamczuchy''?. - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi .. Rzetelne i przystępnie napisane streszczenie "Kłamczuchy" Małgorzaty Musierowicz wraz z omówieniem problematyki powieści (wątki zakochanej Anieli i przemiany wewnętrznej .Małgorzata Musierowicz Kłamczucha.. Ale co muszą mieć nieodzownie - to początek.. Wypełnij darmowy quiz, test wiedzy, IQ, sprawdzian i sprawdź wynik teraz!Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. a) Irena Jurgielewiczowa; b) Hanna Ożogowska; c) Małgorzata Musierowicz; d) Edmund Niziurski.. Jak naprawdę nazywała się Kłamczucha, bohaterka ww.. 60 szczegółowych pytań.Konspekt lekcji dla klasy I gimnazjum TEMAT: Jaka właściwie jest Anielka Kowalik.. Główną bohaterką utworu Małgorzaty Musierowicz pt. "Kłamczucha" jest młoda dziewczyna - Aniela Kowalik..

Są oczywiście lektury obowiązkowe tj. Krzyżacy.

Klasa 5 Klasa 6 Polski.. Rozwiąż test wiedzy z nazywanej polskim "Harrym Potterem" książki i sprawdź swoją wiedzę!. Rozpocznij quiz .. Odsłon: 57332 Ocen: 457 (48 %) .. Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury "Jacek, Wacek i Pankracek" M. Jaworczakowej.. Kłamczucha - streszczenie, plan wydarzeń.. Czy będziesz pamiętał fabułę książek, które na pewno czytałeś (a przynajmniej powinieneś :))?. Jak dobrze znasz szkolne lektury z podstawówki i liceum?. Kłamczucha Test sprawdza znajomość lektury pt.: "Kłamczucha" Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Test z lektury "Kłamczucha" M. Musierowicz.. Udostępnij Udostępnij wg Otaratajcio.. Cele: uczeń zna historię życia bohatera lektury i potrafi o niej opowiadać; charakteryzuje postać literacką, biorąc pod uwagę różne aspekty oceny; uzasadnia swoje sądy; gromadzi informacje i wykorzystuje je w dyskusji; wypowiada się zgodnie z normą językową.Lektura "Kłamczucha" M. Musierowicz, test.. Szkoła podstawowa Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8.Plik Test ze znajomości lektury kl.VI Kłamczucha z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika patrykolijnyk • folder Testy z lektur • Data dodania: 12 mar 2011Lektury.. Rozwiąż test zawierający 17 pytań i przygotuj się do lekcji.6ab Kłamczucha - test ze znajomości lektury Otwórz pudełko..

Kopia Test znajomości lektury "Opowieść wigilijna" Teleturniej.

Na necie linki do downloadu wygasły, wersji on-line nie znalazłam.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. Poniższy test ma na celu sprawdzenie, w jakim stopniu opanowałeś/aś treść lektury "Kłamczucha" M. Musierowicz.Kłamczucha - test ze znajomości lektury.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. powieści?. Lektury z podziałem na klasy.. Tromba czy Marcin Dubiel?. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Może się tak zdarzyć, że koleżanki mają innego nauczyciela i będą miały inne lektury.. Problematyka.. Edytuj elementy.. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?Szczegółowe opracowanie "Kłamczuchy" wraz z testami sprawdzającymi znajomość lektury - doskonała pomoc w przygotowaniu do lekcji i sprawdzianów.. Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury "Kłamczucha" M. Musierowicz.. a) Franciszka Wyrobek; b) Aniela Kowalik; c) Danuta Filipiak; d) Ula Przybyszówna.. Test zawiera 17 pytań.. Więcej..

Bo nauczyciel może sobie wybrać lektury, jakie będą.

Przeczytaj tekst uważnie i wiele razy.. Inne testy z kategorii..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt