Odpowiedzieć na tłumacz

Pobierz

synonim: replyPostaram się odpowiedzieć na twoje pytania jak najlepiej, na tyle, na ile pozwala mi pamięć. ". odpowiedzieć na - Tłumaczenie na angielski - polskich przykładów | Reverso Context.. odpowiadać komuś na coś.. Narzędzie zaprojektowane jest z myślą o najwyższej wygodzie tłumaczenia PDF.Należy odpowiedzieć na pytanie, gdzie i jak przebiega linia oddzielająca efekty zmian przeprowadzonych w tych regionach w latach 90-ych i efekty zmian uzyskane w związku z akcesją nowych państw do UE, a także z jakim skutkiem były tam stosowane instrumenty wspólnotowe przed akcesją i po akcesji oraz jakie były opóźnienia w stosowaniu polityk UE w tych regionach w stosunku do .1. odpowiadać (udzielać odpowiedzi, informacji): odpowiadać komuś na coś.. Tekst generuje automatycznie do formatu PDF, który zawiera nie tylko przetłumaczoną treść, ale także wszystkie elementy pliku źródłowego jak obrazy czy tabele.. Tłumaczenie w kontekścieTłumaczenia PL odpowiedzieć {czasownik dokonany} volume_up odpowiedzieć (też: odpowiadać, odpisywać, odpisać, odebrać, odbierać) volume_up answer {czas.}. Nie było to naszą intencją.Tłumaczenia w kontekście hasła "możesz odpowiedzieć" z polskiego na francuski od Reverso Context: Dzięki sklepowi dropshipping możesz odpowiedzieć na potrzeby każdego klienta.Tłumaczenia w kontekście hasła "odpowiedzieć na to pytanie" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Utworzenie stanowiska wysokiego przedstawiciela i służby zewnętrznej pozwoli Unii Europejskiej odpowiedzieć na to pytanie.Należy odpowiedzieć na pytanie, gdzie i jak przebiega linia oddzielająca efekty zmian przeprowadzonych w tych regionach w latach 90-ych i efekty zmian uzyskane w związku z akcesją nowych państw do UE, a także z jakim skutkiem były tam stosowane instrumenty wspólnotowe przed akcesją i po akcesji oraz jakie były opóźnienia w stosowaniu polityk UE w tych regionach w stosunku do .Tłumacz polsko-hiszpański świadczy usługi z zakresu przekładów pisemnych oraz ustnych..

Trudno odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie.

Między innymi dlatego, że są osoby, które na tłumaczeniach tylko sobie dorabiają, a są też takie, które poświęcają się temu w stu procentach.. - Jeśli któraś z was poczuła się urażona, to przepraszam.. (Nie odpowiedziałeś na moje pytanie.). Tłumaczenie w kontekście: Odpowiem na twoje dwa listy.Tłumaczenie słowa 'odpowiedzieć' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. 2. odpowiadać (odpisywać, reagować): odpowiadać komuś na list / pytanie.. Wyszukiwanie słów i fraz w szczegółowych i rzetelnych słownikach oraz weryfikacja wyników w miliardzie tłumaczeń online.Należy odpowiedzieć na pytanie, gdzie i jak przebiega linia oddzielająca efekty zmian przeprowadzonych w tych regionach w latach 90-ych i efekty zmian uzyskane w związku z akcesją nowych państw do UE, a także z jakim skutkiem były tam stosowane instrumenty wspólnotowe przed akcesją i po akcesji oraz jakie były opóźnienia w stosowaniu polityk UE w tych regionach w stosunku do .To np. Multilizer Translator Free.. Po przedstawieniu powyższych uwag należy obecnie odpowiedzieć na poszczególne pytania sądu odsyłającego.. of odpowiadaćTłumacz.. Jak sama nazwa wskazuje, jest bezpłatny..

Aplikacja tłumaczy dokumenty na 27 języków.

(SL) Odpowiedź na pierwszą część pytania posła Aylwarda brzmi zdecydowanie "tak".. expand_more You must answer the European citizens as to why they are now sitting in the cold.Aby odpowiedzieć na wiadomość, wystarczy przesunąć ją na lewo i dotknąć Odpowiedz (Reply).odpowiedzieć - Tłumaczenie po angielsku - Słownik polsko-angielski Diki odpowiedzieć czasownik answer ***** odpowiedzieć (na pytanie) [przechodni/nieprzechodni] You didn't answer my question.. Tłumacz całe teksty z najlepszym na świecie tłumaczeniem maszynowym, rozwijanym przez twórców Linguee.. Ze względu na różnorodność zleceń, każde rozpatrywane i wyceniane jest indywidualnie, tak aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów.. Tłumaczenia w kontekście hasła "odpowiedzieć na" z polskiego na angielski od Reverso Context: odpowiedzieć na pytanie, na to odpowiedzieć, odpowiedzieć na to pytanie, na nie odpowiedzieć, odpowiedzieć na pytania.. odpowiadać komuś na list / pytanie.besvara.. Współpracujemy zarówno z firmami, jak i osobami prywatnymi.Musisz przetłumaczyć "ODPOWIEDZIEĆ NA KAŻDE PYTANIE" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Tłumaczenie w kontekście: Nie mogła odpowiedzieć na pytanie.Musisz przetłumaczyć "ODPOWIEDZIEĆ NA DWA" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?.

Za jego pomocą możemy tłumaczyć krótkie pliki PDF.

(Odpowiedz mi i bądź szczery - wziąłeś moje pieniądze?). Kelnerowi w restauracji czy komuś obcemu możemy odpowiedzieć "Fine, thanks".Ile może zarobić tłumacz?. Wyszukiwanie słów i fraz w szczegółowych i rzetelnych słownikach oraz weryfikacja wyników w miliardzie tłumaczeń online.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Jak jest "odpowiedzieć na" po angielsku: to field, to respond to.. Najprostsza odpowiedź to po prostu "Fine", jednak wtedy dajemy do zrozumienia pytającemu, że nie chcemy kontynuować rozmowy.. Niektóre dokumenty, w zależności od tego, gdzie mają zostać przedłożone, wymagają specjalnego poświadczenia zgodności z oryginałem, które można uzyskać jedynie u tłumacza .Jak na to odpowiedzieć?. Dlatego lepiej odpowiedzieć "Not bad", co jest bardziej przyjazną odpowiedzią.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "ODPOWIEDZIEĆ NA KAŻDE PYTANIE" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Chcąc zlecić tłumaczenie jakiegokolwiek tekstu, musimy najpierw odpowiedzieć na pytanie, czy potrzebne nam jest tłumaczenie zwykłe czy przysięgłe.. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie twoje pytania, ale za nim to uczynię, muszę ci zadać pytanie, i mocno się zastanów nad odpowiedzią.Tłumaczenie słowa 'odpowiedzieć na pytanie' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.Najpopularniejsze tłumaczenia "odpowiedzieć": respondeo, responso, refero..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt