Sprawozdanie z i półrocza w przedszkolu 6 latki

Pobierz

Problematykę bezpieczeństwa (w domu, w przedszkolu, w drodze do i z przedszkola, na placu zabaw, na spacerach, etc. - wszystko to w ramach programu .Program wychowania przedszkolnego ,, PLANETA DZIECI - prawda, dobro, piękno w świecie wartości" - autor: Jolanta Wasilewska, wyd.. Rozpoznają osoby pracujące w przedszkolu, nazywają członków rodziny, oraz osoby pracujące w różnych zawodach (listonosz,policjant, strażak, lekarz, fryzjerka) Poznały godło i barwy narodowe.Grupa 3 latków liczy 18 dzieci: 10 dziewczynek i 8 chłopców.. Sześciolatki realizują program "Kocham przedszkole program wychowania przedszkolnego" wydawnictwa WSiP.Sprawozdanie z pracy wychowawczo - dydaktycznej PODSUMOWANIE PRACY WYCHOWAWCZO-DYDAKTYCZNEJW PIERWSZYM PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2011/2012W GRUPIE "SŁONECZKA" Grupa "SŁONECZKA" liczy 24 dzieci w tym 15 chłopców i 9 dziewczynek.. Prowadzona jest przez Izabelę Woźniak, Martę Akus.Witam, czy w obecnej sytuacji, mam na myśli nauczanie zdalne, pisać w przedszkolu podsumowanie pracy wychowawczo - dydaktycznej za II semestr, przedszkole pracuje, praca zdalna prowadzona codziennie, sprawozdania z pracy zdalnej pisane na bieżąco.w serwisie Publikacje edukacyjne.. Grupa liczy 24 dzieci w tym 8 pięciolatków ( 4 chłopców i 4 dziewczynki) i 16 sześciolatków ( 10 dziewczynek i 6 chłopców)..

Grupa 5 , 6 latki.

Praca dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńcza i jej efekty Grupa 3-4-latków liczyła 21 osób (6 dziewczynek i 15 chłopców, a pod względem wieku 11 4-latków, 9 3-latków i 1 2-latka).. W roku szkolnym 2013/2014 do grupy najmłodszych dzieci - 3,4 letnich uczęszcza 15 dzieci (w tym9 - dziewczynek, 6 - chłopców oraz siedmioro - 4-latków i ośmioro - 3-latków).atnakaca39: sprawozdanie z pracy dydaktyczno wychowawczej w przedszkolu 6 latki za ii polrocze Rozpocznij pobieranie klikając w poniższy link: om.gy/2ylDs / 5 lat temu (13 października)SPRAWOZDANIA, EWALUACJA, PODSUMOWANIA w przedszkolu • pliki użytkownika jo-chom przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Roczna analiza pracy wychowawczo dydaktycznej.doc, Sprawozdanie z pracy dydaktyczno wychowawczej 2.docxSPRAWOZDANIE Z PRACY WYCHOWAWCZO - OPIEKUŃCZO - DYDAKTYCZNEJ..

WSiP- realizacja programu w grupach przedszkolnych - 3,4,5,6 latki.

Obecnie do grupy uczęszcza 17 dzieci.. Do oddziału uczęszcza 16 dzieci, w tym 9 dziewczynek i 7 chłopców.. Grupa "Kotki" w roku szkolnym 2018/2019 liczy 29 dzieci: 12 dziewczynek i 17 chłopców.. Wychowanie przez zabawę twórczą 8.. Praca wychowawczo- dydaktyczna obejmuje realizację treści, które są zawarte w programie Wiesławy Żaby- Żabińskiej "Nasze przedszkole" zatwierdzony przez MEN.SPRAWOZDANIE Z PRACY WYCHOWAWCZO- DYDAKTYCZNO OPIEKUŃCZEJ za rok szkolny 2014/2015 GRUPA 3,4 LATKI.. W czerwcu dzieci zostały zapoznane bliżej z regionem Kujawskim, stolicą Polski, z barwami ojczystymi i z naszym miasteczkiem Mogilnem.Plik sprawozdanie z pracy dydaktyczno wychowawczej.doc na koncie użytkownika megi144 • folder podsumowanie pracy • Data dodania: 23 cze 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Sprawozdanie z pracy wychowawczo-dydaktycznej I półrocze - Grupa 3, 4-latki "Krasnoludki" Praca wychowawczo-dydaktyczna w tej grupie obejmowała realizację treści zawartych w Programie Wychowania Przedszkolnego "Tropiciele" 3 i 4-latek wydawnictwa WSiP, a także kart pracy.3 latki orientują się w pomieszczeniach przedszkola, znają miejsca przechowywania swoich rzeczy w sali, w szatni, w umywalni..

Program nauczania języka angielskiego : cyklu "I love Boo" - Multisensoryczna nauka języka angielskiego w przedszkolu.

"Awans zawodowy nauczyciela" .. - "Rady na pierwsze dni w przedszkolu" - materiały dotyczące adaptacji dziecka w przedszkolu.Sprawozdanie z pracy w grupie 4-latków "Marynarze" za I półrocze roku szkolnego 2011/2012 Grupa "Marynarze" prowadzona jest przez Beatę Barańczuk i Izabelę Kaszubę.. Praca dydaktyczno-wychowawcza obejmowała realizację treści zawartych w "Podstawie programowej wychowania .Podsumowanie pracy dydaktyczno - wychowawczo - opiekuńczej za I półrocze roku szkolnego 2015/2016 GRUPA "Bolka i Lolka" Grupa liczy 25 osób (18 dziewczynek i 7 chłopców, a pod względem wieku 7 - 4-latków, 18 - 5-latków).. Praca dydaktyczno-wychowawcza oparta była o podstawę programową dla przedszkoli i obejmowała treści zawarte w programie Nasze Przedszkole wydawnictwa - Mac Edukacja.. Głównym celem pracy w grupie była adaptacja dzieci do warunków przedszkolnych.Plik Podsumowanie pracy wychowawczo.doc na koncie użytkownika jo-chom • folder SPRAWOZDANIA, EWALUACJA, PODSUMOWANIA w przedszkolu • Data dodania: 1 lis 20096. Wdrażanie do dbałości o bezpieczeństwo 7..

... 3 latki orientują się w pomieszczeniach przedszkola, znają miejsca przechowywania swoich rzeczy w sali, w szatni, w umywalni.

Odbyte formy doskonalenia zawodowego: ü 09.11.2010r.. Ćwiczenie podstawowej umiejętności manualnej oraz umiejętności słuchania 10. są 4-latkami.. Rok szkolny 2013/2014.. Praca wychowawczo - dydaktyczna prowadzona jest w oparciu o podstawę programowąW czerwcu dzieci były w Ośrodku Rekreacji Konnej- tam jeździły konno i bryczką.. Grupa złożona jest w całości z dzieci 6letnich.. Podczas pracy realizowałyśmy podstawę programową w oparciu o program, a także w oparciu o program autorski "Ośmiorniczka"; roczny plan pracy i plany .Sprawozdanie z pracy dydaktyczno- wychowawczej w I półroczu w grupie Ekoludki w roku szkolnym 2017/2018 Nauczycielki: Katarzyna Seroka Grupa Ekoludki liczy 25 dzieci.. Zabawy rytmiczne 9.. Jest to grupa z dominacją chłopców jest ich bowiem 14 .Publiczne Przedszkole nr 10 Jastrzębie-Zdrój.. 2011/2012 Przedszkole Gminne w Skawie 1.. Grupa Żabek w roku szkolnym 2017/2018 liczyła 22 dzieci : 12 dziewczynek i 10 chłopców.. Sprawozdanie podsumowujące pracę wychowawczo-dydaktyczną w pierwszym półroczu w grupie 5 latków Grupa 5 latków to 26 dzieci.. Na ich miejsce przyjęto jednak inne osoby.Roczne sprawozdanie z pracy wychowawczo-dydaktycznej w grupie VII ( 5 latków) za rok szkolny 2014/ 2015 Grupa VII- 5latki składa się z 11 dziewczynek i 12 chłopców oraz 2 dziewczynki (Maja G. i Maja P.). -przyjazna, rodzinna atmosfera w przedszkolu-bardzo dobry kontakt z rodzicami.Sprawozdanie z pracy dydaktyczno - wychowawczej w II półroczu.. Większość dzieci uczęszcza do przedszkola drugi bądź trzeci rok, dla trójki dzieci jest to .Głęboko wierzę, że żaden z nauczycieli nie korzysta ze sprawozdania innego wychowawcy.. Jeśli tak jest, to najwyższa pora na refleksję i zmianę nawyków.. rok szkolny 2010/2011.. SPRAWOZDANIE Z PRACY DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZEJ ZA I PÓŁROCZE ROKU SZKOLNEGO 2009/ 2010.. Troje 6-cio latków, dziewiętnaścioro 5-latków i troje 4-latków.. Wraz z rodzicami dzieci wzięły udział w Pikniku Rodzinnym zorganizowanym w Przedszkolu.. Podsumowanie pracy z dziećmi w grupie 3,4-latków..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt