Napisz rozprawkę na temat komputer wróg czy przyjaciel

Pobierz

Popularna komórka może być jednak przyjacielem lub wrogiem ucznia.. Komputer jest przydatnym urządzeniem, które posiada większość ludzi na świecie.. Myślę, że na pytanie zawarte w temacie nie da sie jednoznacznie odpowiedzieć.Rozprawka na temat "Komputer wróg czy przyjaciel" lub "przekonaj rodziców, że warto wysyłać dzieci na wycieszki" :) Tak jak pisałem w tytule proszę o rozprawkę może być długa bo potrzebuje przynajmniej 1 str. papieru kancelaryjnego.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Przygotuj tezę i argumenty do rozprawki na temat:Komputer -przyjaciel czy wróg człowieka?Napisz rozprawkę na temat komputer wróg czy przyjaciel człowieka.. ;) wróg:-psóje wzrok-wzbudza akresję-niszczy koncentrację-pomaga przy pracach domowych, przez co nie uczymy się samodzielnie przyjaciel:-pomaga przy pracach domowych ;D-dostarcza ciekawych informacji-pokazuje różne dzieła sztuki-pokazuje widoki i krajobrazy ze świata-tłumaczy na inne języki dany tekstInternet pochłania nasz cenny czas, który moglibyśmy poświęcić na naukę lub na spotkania ze znajomymi.. W dzisiejszych .Czy uwżasz że komputer to twój najlepszy przyjaciel 2011-09-29 16:49:54 Napisz rozprawkę na temat komputer wróg czy przyjaciel .. Celem tej pracy jest rozstrzygnięcie pytania nurtującego wielu ludzi: Czy komputer jest wrogiem czy przyjacielem człowieka we współczesnym życiu?.

Komputer-wróg czy przyjaciel?

na dzisiaj 1 Zobacz odpowiedź tysia945 tysia945 Komputer - wróg czy przyjaciel człowieka?. : Celem moich rozważań jest często zadawane pytanie, a mianowicie: "Czy komputer jest wrogiem czy przyjacielem człowieka?".. zachęcam do przeczytania i ocenienia :) czekam tez na pomoc ze stylem (jesli ktos zauwazy jakis blad), ortografia, interpunkcja.Napisz rozprawkę na temat: czy jesteś tolerancyjny?. - Niestety niewielu jest ojców, którzy podchodzą w ten sposób do swoich dzieci.Przyjaźń to przestrzeń, w której stać mnie na wyjątkową szczerość i spontaniczność w komunikowaniu na własny temat.. Każdy ojciec powinien być dla swojego dziecka przede wszystkim najlepszym przyjacielem, ale również wzorem do naśladowania.. Sport-rozprawka.. Komputer-wróg czy przyjaciel?. Uważam jednak, że postać ojca jako niedoścignionego ideału nie ma korzystnego wpływu na rozwój jego dziecka.. Celem tej pracy jest rozstrzygnięcie pytania nurtującego wielu ludzi: Czy komputer jest wrogiem czy przyjacielem człowieka we współczesnym życiu?. Piszemy o wydarzeniach, polityce .Ojciec- niedościgniony ideał czy najlepszy przyjaciel?. Pozwala na to oczywiście jego rozmiar, stosunkowo niska cena oraz użyteczność jaką ze sobą niesie.Napisz rozprawkę na temat komputer wróg czy przyjaciel..

- rozprawka na ten temat.

Celem tej pracy jest rozstrzygnięcie pytania nurtującego wielu ludzi: Czy komputer jest wrogiem czy przyjacielem człowieka we współczesnym życiu?. rozprawka na ten temat.. Przypomnę, że pierwsze komputery powstały w latach 40.Dzięki komputerom uczniowie mogą zdobywać wiedzę - w tym celu korzystają z różnego typu encyklopedii i podręczników multimedialnych, które zawierają także filmy, wykresy, mapy i schematy.. Wbrew pozorom historia tych urządzeń nie jest długa.. Pozwala na to oczywiście jego rozmiar, stosunkowo niska cena oraz użyteczność jaką ze sobą niesie.. Coraz częściej używa go młodzież szkolna.. Coraz więcej osób spędza swój wolny czas przed telewizorem, oglądając swoje ulubione programy.. Młode osoby, w wieku od 14-17lat spędzają dziewięć nawet dziesięć godzin "surfując" po Internecie, a naukę odstawiają na dalszy plan.. - rozprawka na ten temat.. Jest to złe, gdyż wtedy uczniowie mają zaległości w szkole.Przydatność 70% Komputer - wróg czy przyjaciel?. 2011-12-20 18:18:08 Napisz rozprawkę na temat wakacji 2011-12-15 19:42:52Rozprawka tego typu opiera się na najprostszym schemacie: teza, argumenty, potwierdzenie tezy; rozprawki oceniające - w temacie występuje pytanie ("jak", "który"), a autor rozprawki ma dokonać wyboru, ocenić, przyjąć określony punkt widzenia; rozprawki rozstrzygające - w temacie występuje antyteza zmuszająca do dokonania .Przyjaciel dziecka, jakim jest jego tata, to człowiek, który pozwala dziecku rozwijać jego umiejętności i sprawia, że dziecko nie ma kłopotów z własną samooceną..

rozprawka na ten temat.

Spróbuję za pomocą odpowiednich argumentów określić swoje stanowisko w tym sporze.Telefon komórkowy jest jednym z najnowszych wynalazków służących człowiekowi do komunikacji.. Przyjaciele mają odwagę dzielenia się własnymi myślami i przeżyciami.Zadanie: proszę o pomoc rozprawka temat ojciec Rozwiązanie:ojciec jest jedym z najważniejszych ludzi, jakich możemy poznać w życiu najczęściej, jeżeli mamy tę pożliwość posiadania go, jest on dla nas pierwszym mężczyzną, jakiego poznajemy kim staje się dla nas, zależy w zasadzie od nas zastanowię się nad pytaniem czy ojciec jest niedoścignionym ideałem czy najlepszym .Najbardziej grzejące rzeczy w polskim internecie, o których mówią Polacy.. Komputer jest urządzeniem, które posiada większość ludzi żyjących na ziemskim globie.. W tej rozprawce spróbuję rozwiązać ten problem, choć jednak nie wiem, za jakim stwierdzeniem się .Przydatność 85% Komputer-wróg czy przyjaciel?. - rozprawka.. Większość ludzi ma określony jakiś cel w życiu, do którego dąży, aby go spełnić.. pomorzecie?. To także miejsce, w którym najłatwiej mi o zdolność wczuwania się w to, co dzieje się we wnętrzu drugiego człowieka.. Myślę, że na pytanie zawarte w temacie nie da sie jednoznacznie odpowiedzieć.Komputer-wróg czy przyjaciel?.

Wzroem do naśladowania są dla nas przyjaciele.Komputer-wróg czy przyjaciel?

Zarzucają mu to, że pochłania dużo czasu, że jak się zacznie coś robić, nie można się oderwać.Komputer jest urządzeniem, które posiada większość ludzi żyjących na ziemskim globie.. ;) 2012-04-13 16:42:15 Załóż nowy klubZnajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz rozprawkę na temat: Komputer - wróg czy przyjaciel?Napisz rozprawke na temat komputer wrog czy przyjaciel czlowieka?. Niektórzy próbują swoich sił na grze na gitarze.. Niestety często też zapominamy, że czas który poświęcamy na oglądanie telewizji można przeznaczyć także na inne czynności.GROM Giwera [ Sołdat ] .. Myślę, że na pytanie zawarte w temacie nie da sie jednoznacznie.Komputer w dzisiejszych czasach ma już w domu prawie każdy człowiek, poza tym większość zawodów, które obecnie się wykonuje zmusza ludzi do tego, by korzystali oni z tych skomplikowanych urządzeń.W swojej pracy chcę udzielić odpowiedzi na pytanie czy komputer jest dla człowieka przyjacielem czy też wrogiem.Komputer to urządzenie, ktore w ostatnich latach stało się bardzo popularne.Spora część ludności uważa jednak komputer za swojego wroga.. Myślę, że na pytanie zawarte w temacie nie da sie jednoznacznie odpowiedzieć.Zbierz argumenty za i przeciw na temat "Komputer przyjaciel czy wróg" +0 (2) .. możemy coś ważnego podobnie jak w książce ale w komputer jest bardziej uczący i więcej ma informacji na dany temat komputer jest przyjacielem człowieka i wrogiem bo przez komputer możesz nawet nosić okulary itp dlatego komputer ma dwie role w jednym .Telewizja jest dla wielu bogatym i atrakcyjnym źródłem wiedzy.. Pierwszym argumentem jest internet.. pomorzecie?. Znajdziesz tu informacje z kraju i ze świata.. Są u nas wywiady, opinie i felietony.. 2013-09-19 17:20:25 Kto mi napisze rozprawkę na chemie pt. promieniotwórczość wróg czy przyjaciel ?. Celem tej pracy jest rozstrzygnięcie pytania nurtującego wielu ludzi: Czy komputer jest wrogiem czy przyjacielem człowieka we współczesnym życiu?. Pragnę udowodnic wszystkim, ze mimo wszystko, urządzenie to jest naszym przyjacielem.. Komputer-wróg czy przyjaciel?. Czy wyobrazacie sobie swiat bez niego?. Młodzi ludzie nie potrafią czasem powstrzymać się od rozmowy przez telefon, czy też pisania SMS-ów podczas lekcji.Przydatność 85% Komputer-wróg czy przyjaciel?. Bez komputera da się żyć, ale w dzisiejszym świecie trudno się bez niego obejść..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt