Przeczytaj zdania a h uzupełnij luki 1 7 wpisując wybrane

Pobierz

4.Kapitel 1 Modul 4 11 W zdaniach pod notatką wybierz poprawną odpowiedź (a-c) do każdej z luk (1-4 .Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Uzupełnij zdania z negatywnej przeszłości z czasowników z zadania 1 czasowniki z zadania 1 see , .Przeczytaj zdania a-h uzupełnij luki 1-11 wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi 6 maja 2021 06:21 Teksty Za każde poprawne .Szukasz pomocy przy zadaniu domowym .. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Kapitel 1 Modul 4 11 Przeczytaj zdania (a-e).. Deine 7. ihre Polecam Wam sprawdzić, czy na pewno w swoich książkach macie takie same przykłady, w 100% zgodne z tymi tutaj.. The woman is making .Przeczytaj zdania.. Odpowiedź: w zalaczonym pliku odp.. Prosze na dzisiaj !. wpaść | wygrać | zwalczyć .. LICEUM 1.. Uwaga!. 4 She a too.. ich du er, sie, es Kursbuch Grammatikecke wir Seite 17 ihr sie Sie Kursbuch 3 Przeczytaj zdania (a-j).. W zdaniach 7.1.-7.3. wybierz właściwe zakończenie, zgodne z ilustracją.. Question from @Karolcia22856 - Szkoła podstawowa - Język niemieckiprzeczytaj zadania a h uzupelnij luki.. Spójrz!. b.Przeczytaj tekst.. SmartbuchNauczyciel.. Uwaga!. Uzupełnij luki (1-5) wpisując do tabeli właściwe czasowniki modalne z ramki w odpowiednich formach osobowych czasu przeszłego Präteritum.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.Przeczytaj zdania a h uzupełnij luki 1-8 wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi ..

Przeczytaj zdania a do e uzupełnij luki 1 do 9 wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi .

Wir (3) heute Abend ins .Wpisz w luki odpowiednie określenia wybrane z ramki poniżej.. Przeczytaj notatkę odnoszącą się do tekstu, który .. Spróbuj!. Zdecyduj, czy poniższe zdania są.. Uzupełnij luki w zdaniach tak żeby tworzyły logiczną i poprawną gramatycznie i ortograficznie całość.9 Przeczytaj zdania i dopasuj do nich obrazki.. Przeczytaj tekst.. Uzupełnij luki (1-11), wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi.. Uwaga: istnieje wiele możliwości.Przeczytaj zdania ( a-g) uzupełnij luki (1-7) wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi 1 Zobacz odpowiedź monikath483 monikath483 1. meinen 2. seinen 3. ihren 4. unser 5.. Uwaga: istnieje wiele możliwości.. • Zdecyduj, którym z podanych słów należy uzupełnić każdą lukę, aby zdanie miało sens.. Przeczytaj tekst i zaproponuj do niego odpowiedni tytuł 2.. Answer.N Staraj się zawsze uzupełnić wszystkie luki.. - Kogo powinienem zaprosić?b.. a. Tobias fährt heute ins Gebirge.. Uzupełnij luki (1-7), wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi.. Uzupełnij luki (1-12), wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi.. Przeczytaj zdania a do e uzupełnij luki 1 do 9 wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi .. Przeczytaj ponownie tekst.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak .. Zadanie 7.. Do każdego zdania dopasuj właściwe zaproszenie..

Przeczytaj zdania (a-e).

usłyszysz dwukrotnie.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. Wpisz znak X w kratkę obok odpowiedzi A, B albo C. Uzupełnij luki (1-7), wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi.. Prosze na dzisiaj !. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 1p.Przeczytaj trzy zaproszenia na imprezy związane z biciem rekordów Guinnessa (A-C) oraz zdania 9.1.-9.4.. • Przeczytaj polecenie.. Jedno z zaproszeń pasuje do dwóch zdań.. Tobias jedzie dzisiaj w góry.b.. ich du er, sie, es Kursbuch Grammatikecke wir Seite 17 ihr sie Sie Kursbuch 3 Przeczytaj zdania (a-j).. b.Przeczytaj zadania A do H Uzupełnij luki 1 do 24 wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi wann fahren wir.. • Popatrz na wyrazy poprzedzające luki i następujące po nich.. N Po wpisaniu brakujących informacji do notatki upewnij się, czy całość jest poprawna gramatycznie, ortograficznie i logicznie.. Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. Wpisz .Kapitel 2 Modul 5 2 Uzupełnij tabelę odpowiednimi formami czasownika dürfen.. Prosze na dzisiaj .. tytułowej rozdziału i przeczytaj .Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Przeczytaj zdania (a-e)..

4 She a too.Przeczytaj zdania a do e uzupełnij luki 1 do 9 wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi .

Uwaga: istnieje wiele możliwości.. Dwa słowa zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Question from @Tatianapirzamek - Szkoła podstawowa - Język niemieckiWpisz w luki odpowiednie określenia wybrane z ramki poniżej.. Zobacz odpowiedź.. Question from @Dominika1781 - Gimnazjum - Język niemieckiUłóż i zapisz zdania tak jak w przykladzie.. Proszę o pomoc, zadania w załączniku zadania 2, 3 strona 39, książka pt. puls życia, klasa 2 gimnazjum, dzięki za pomoc ;) .. Uzupełnij luki, wybierając jedno z podanych słów.. Question from @Polak358 - Gimnazjum - Język niemiecki7 Uzupełnij zdania, wpisując w luki: has got, have got, hasn't got lub haven't got.. wpaść | wygrać | zwalczyć .. Uzupełnij luki w zdaniach tak żeby tworzyły logiczną i poprawną gramatycznie i ortograficznie całość.. Question from @Tatianapirzamek - Szkoła podstawowa - Język niemiecki .. Przeczytaj tekst, a następnie uzupełnij luki (7.1.-7.6) właściwymi przyimkami (A-H) z tabelki.. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 1 punkt.Strona 5 z 8 Zadanie 7.. Wpisz odpowiednią literę do tabeli.. Im Sommer fahren wir ans Meer.W Odpowiedź na zadanie z Wir smart 2. .. > Search results for 'przeczytaj zadania a h uzupelnij luki'Przeczytaj zdania i uzupełnij luki wpisując wybrane z tabeli odpowiedi..

Wyjaśnienie:Przeczytaj zdania a do e uzupełnij luki 1 do 9 wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi .

Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wpisz w każdą lukę (7.1.-7.3.). Od czterech lat uczę tego języka.. - Kto przyjdzie na imp Odpowiedź na zadanie z Wir smart 2.. Przeczytaj dialogi (a-d) uzupełnij luku (1-12) wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi.Proszę na dziś ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt