Sprawdzian z szatana z siódmej klasy

Pobierz

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Odblokuj dostęp do 8183 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. Akcja utworu rozgrywa się w roku: A. Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!. Udostępnij.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę powieść!Kornel Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy" - test z lektury na poziomie trudnym.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Agata_Froncz 3 lata temu.. Z jakiej książki pochodził tajemniczy skrót w Liście Francuza.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.. Wyślij zgłoszenie .Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" (Kornel Makuszyński).. Adam Mickiewicz Boska komedia chemia Michaił Bułhakow Mistrz i Małgorzata mit motyw szatana nauka sprawdzian szatan.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Sprawdzian z szatana Z siódmej klasy.. Jak miała na imię sympatia Adasia, bratanica profesora?. Skomentuj.. Adaś spędza wakacje we wsi: a.Bejgoła b.Ejgoła c.Głodowce 6.Oczy Wandy miały kolor .Witaj na stronie Quizz.pl.. Pyatnia: 1.. Drzwi z domku ogrodnika znalazły się na plebani ponieważ: a) transportowano na nich rannego powstańca, b) skradziono je w czasie wojny, c) transportowano na nich rannego Francuza, d) nie ma podanej przyczyny..

Kto ukradł drzwi w szatanie z siódmej klasy.

Test: Kazuro to nazwisko: a) księdza b) szkolnego kolegi Cisowskiego c) bandyty d) malarza Rozwiązanie - Skarbem Francuza to: a) rubiny i diamenty b) monety carskie c) sztabki złota d) drogocenna biżuteria Rozwiązanie - Zamiast skarbu bandyci ukradli: .Zobacz quiz: "Szatan z siódmej klasy".. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury.. .KORNEL MAKUSZYŃSKI - "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c.5 osób 5.. "Szatan z siódmej kasy" jest: A. opowiadaniem z wątkiem sensacyjnym B. opowiadaniem romantycznym C. powieścią przygodową z wątkiem detektywistycznym D. komedią 2.. Skomentuj.. Narrator wymienia także dwór Wiliszki, należący do państwa Niemczewskich (gdzie Adaś .Adaś Lisowski, czyli główny bohater książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy".. Z jakiej książki pochodził tajemniczy skrót w Liście Francuza?Ja miałam taki z internetu.ostatnio pisałam :P Szatan z siódmej klasy - test ze znajomości lektury I Pytania zamknięte 1..

Szatan z siódmej ...Szatan z siodmej klasy-1960.

Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. U góry znajdziesz quiz ''Szatan z siódmej klasy''.Sprawdza wiedzę o lekturze.. U góry znajdziesz quiz Szatan z siódmej klasy test.Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę.. Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!Szatan z siodmej klasy na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Klasa siódma wyróżniała się spośród innych radością, rozbrykaniem i szczerą przyjaźnią.Poniżej przedstawiamy krótki test ze znajomości książki Szatan z siódmej klasy Kornela Makuszyńskiego.. Test opracowała Bogumiła PIŃCZUK (Świdwin, Szkoła Podstawowa nr 4).. Tata Adasia pracuje jako lekarz, a jego mama zostaje wtedy w domu i zajmuje młodszym i licznym potomstwem.W klasie siódmej historia stała na wysokim poziomie, a wezwani do odpowiedzi uczniowie odpowiadali celująco..

szatan z siódmej klasy Kto ukradł drzwi.

Napisz do nas.. Gdzie mieszkają Anna i Elsa z bajki "Kraina Lodu": Co ulepiła Elsa z bajki "Kraina Lodu" młodszej siostrze Annie podczas.15.. Odblokuj dostęp do 8162 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. Następne wideo.. Quiz w Poczekalni.. Następne wideo.. Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. Dodał: grecka kolega.SZATAN Z 7 KLASY • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Szatan z siódmej klasy tematy wypracowań.doc, SZATAN test.docMiejscem akcji "Szatana z siódmej klasy" jest Warszawa (gimnazjum, w którym uczy się Adam Cisowski, jego dom oraz mieszkanie profesora Gąsowskiego), a następnie dwór państwa Gąsowskich, mieszczący się we wsi Bejgoła niedaleko Wilna.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Pan Gąsowski z uznaniem kiwał głową, dumny, że jego uczniowie zapałali do historii prawdziwą namiętnością.. Co Adam Cisowski znalazł na strychu dworku.Witaj na stronie Quizz.pl.. 118 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Test składa się z 12 pytań.. "Szatan z siódmej klasy" (1960) - Po rekonstrukcji.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Scenariusz lekcji: Kornel Makuszyński "Szatan z siódmej klasy" na Uczę.pl.. Kto uwolnił Adama Cisowskiego z piwnicy.. Wielbicielem której postaci historycznej był profesor Gąsowski?. anuluj.. Dlaczego Adaś poddał rodzeństwo testowi z moczeniem rąk?.

Zapraszamy do rozwiązywania testu!Szatan z siódmej klasy - test.

Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury.. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. 1812 3.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. anuluj.. Jakość: 360p 480p 720p.. Skarb Cisowski odnalazł: a) w skrzyni w ogrodzie, b) na strychu, c) w pobliskim kościele, d) w pniu dębu.Odpowiedz na pytania z lektury " Szatan z siódmej klasy " 2012-11-28 17:36:51 Jakie mogą być pytania na kartkówce z lektury ,, Szatan z siódmej klasy " 2010-10-16 16:45:35 Załóż nowy klubSprawdzian z szatana Z siódmej klasy Podobne tematy.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappySzatan z siódmej klasy.. Rozwiąż test!Jak dobrze znasz lekturę "Szatan z siódmej klasy"?. "Jak ona ślicznie marszczy czoło" - pomyślał Adam.Plik Szatan z siódmej klasy tematy wypracowań.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder SZATAN Z 7 KLASY • Data dodania: 22 kwi 2009Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Dlaczego uczniowie byli zawsze przygotowani na lekcje profesora Gąsowskiego?. poleca73% Język polski ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt