Opowiadanie o zainteresowaniach po angielsku

Pobierz

Czy się z tym zgadzasz?. I can safely take part in dangerous adventurer.Opowiadanie o mojej rodzinie po angielsku: opis, skład, obowiązki i zainteresowania członków rodziny Opowiadanie o mojej rodzinie jest często proszone o pisanie dalejAngielski w szkole.. Lubię: spotykać się ze znajomymi, jeździć na rowerze i na nartach.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "OPOWIADANIE O SWOJEJ" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Trzeba wiedzieć, jak na nie odpowiedzieć OPOWIADANIE O SOBIE Opowiadając o sobie na pierwszych lekcjach języka niemieckiego w krótkich zdaniach odpowiadasz na pytania z zaimkiem pytającym.. Uwielbiam: czytać książki, wyjeżdżać nad morze.. Miał trzydzieści centymetrów wysokości, bardzo bujną czuprynę, czerwone spodenki, koszulkę w niebieską kratkę i buty, które wydawały się za duże o co najmniej pięć numerów.Napisz o sobie i swoich zainteresowaniach po niemiecku.. Próbuję z uśmiechem witać każdy dzień i pozytywnie podchodzić do życia.. Angielskie powitanie "Good afternoon" po niemiecku brzmi " Guten _ _ _" (3) 3.. W przyszłym roku ma zamiar iść na uniwersytet studiować informatykę.. CV po niemiecku (der Lebenslauf) musimy napisać, gdy szukamy pracy w krajach niemieckojęzycznych.Najpierw coś robię, a potem myślę, i to jest moją wadą..

Kazała rozpocząć opowiadanie słowami - "My hobby is ..." i dalej pisać.

Za pomoc i wskazówki z góry dziękuję.. Taki list ma charakter prywatny, gdyż informujemy bliską nam osobę o aktualnych faktach i wydarzeniach z naszego życia.Proszę o sprawdzenie pracy na język niemiecki o moich zainteresowaniach.. Jestem wtedy szczera i pewna siebie.. Zawsze staram się myśleć optymistycznie.1.. Proszę o pomoc!. W tym samym czasie trudniej jest znaleźć wspólny język z tę osobą, szczególnie jeśli pochodzi ona z zagranicy.. Treść.. co lubisz robić w wolnym czasie?. W takim razie dla komunikacji najbardziej odpowiada język angielski.Określenia awe-inspiring- wzbudzający podziw incredible- niesamowity extraordinary- niezwykły engaging- ujmujący, czarujący interesting- interesujący time-consuming- czasochłonny taxing- skomplikowany exhausting- męczący difficult- trudny dull- nieciekawy boring- nudny tiresome- nużący Rodzaje hobby arts- sztuka aquarium- akwariumOgłoszenie o zagubionej rzeczy Mój ulubiony dzień w tygodniu Jak spędzam czas wolny Moje posiłki Najlepszy dzień w moim życiu Zwierzątko domowe, które masz lub chciał (a)byś mieć Tylko bogaci ludzie mogą poprawić jakość swojego życia.. W lecie, gdy słońce świeci, wychodzę na dwór i je obserwuje.. 2.Kiedy po chwili otworzyłem oczy ujrzałem coś niesamowitego.. Wieczorne powitanie to "_ _ _ _ _ Abend "..

To wcale nie jest trudne, a ogranicza się do użycia, któregoś z tych trzech zwrotów:Forex - opowiadanie po angielsku.

Niemal nigdy nie chodzi na imprezy ponieważ jest bardzo skupiony na swojej przyszłości.. Poranne "Dzień dobry" to " Guten _ _ _ _ _ _ (6) 2.. Od dawna interesowałem się sposobami działania , które mają na celu ratowanie ludzkiego życia .. Często nie wiemy jak zapytać koleżankę, czy kolegę o jego, czy jej zainteresowania po niemiecku.. Z kolegą lub koleżanką przywitasz się mówiąc " H _ _ _ _" (4) 1.. Mówisz na przykład: Ich heiße Emma.. Jako dziecko zawsze chciałam, żeby rodzice czytali mi bajki.. To wszystko co teraz pamiętam, jeżeli macie jeszcze jakiś pomysł o czym by można napisać to możecie coś dopisać.. W towarzystwie osób, z którymi jestem związana czuję się swobodnie.. List z zażaleniem Podanie o pracę List formalny.Opowiadanie innym o własnym hobby Aby opowiedzieć komuś innemu o swoim hobby, możesz użyć jednej z poniższych struktur gramatycznych: I like + to do something - Lubię + coś robić I like + (verb + ing) - Lubię + (czasownik + ing) I enjoy doing something - Robienie czegoś sprawia mi przyjemnośćPlik opowiadanie o swoich zainteresowaniach po angielsku.zip na koncie użytkownika kudacuki969 • Data dodania: 19 sty 2015Zainteresowania Poniżej znajdują się pewne zwroty angielskie, które przydadzą się w kontekście rozmowy o twoich zainteresowaniach.. POWIEDZIAŁA, ŻE TO MA BYĆ MINIMUM 10 ZDAŃ, MAX 11 ZDAŃ..

Każdy kto napisze dobrze ten tekst ...Przydatność 50% Coś o swoich zainteresowaniach!/Ich interessiere mich fur Sport.

Fascynują mnie ptaki oraz motyle.. I enjoy travelling lubię podróżować Mówienie o rzeczach, których nie lubiszKażdego poranka wstaje o szóstej rano i uprawia jogę.. Bradzo podobają mi się motyle, ponieważ są kolorowe, i tak łatwo unosząsię w powietrzu.. Mówiąc o swoich zainteresowaniach opisz swoje hobby po angielsku również z wykorzystaniem konstrukcji "I like", "I enjoy" albo "I love", po której zastosuj czasownik w formie z końcówką "-ing", np.: I like baking (Lubię piec) I enjoy playing the piano (Lubię grać na pianinie) I love skateboarding (Uwielbiam jeździć na deskorolce)Język polski Moje zainteresowania Najbardziej interesuję się zwierzętami.. Tworząc ten tekst współpracowałam głownie ze słownikiem i translatorem, wiec jestem prawie pewna, ze są tu straszne błędy, których niestety nie potrafię rozszyfrować.. Nie jest łatwo się dostać, ale myślę że sobie poradzi, bo jest bardzo pracowity i wie jak osiągać swoje cele.Tłumaczenie: Moim ulubionym hobby jest czytanie.. "Dzień dobry" w Austrii: "_ _ _ _ Gott ".. Filmy.. Das ist mein Freund.Musisz przetłumaczyć "OPOWIADANIE O PSIE" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Jak każdy człowiek , tak i ja mam swoje zainteresowania , pasje oraz hobby .. Question from @Kotkkotki178 - Szkoła podstawowa - Język angielskiMoje hobby - zainteresowanie..

Na... poleca 83 % Język polski Opis swojej postaciNie jest to żaden problem, by znaleźć osobę o podobnych zainteresowaniach.

Rozumiesz pytania, ale nie potrafisz ich jeszcze samodzielnie sformułować.. Często dziecku trudno jest napisać duży tekst, zachowując prawidłową strukturę i gramatyczne normy języka angielskiego.Pani zadała napisać PO ANGIELSKU o swoich zainteresowaniach - My hobby.. Lubię pływać i dlatego wybrałem formę ratownictwa wodnego.Musisz przetłumaczyć "OPOWIADANIE O SWOJEJ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Na magicznym szkiełku siedział spokojnie przedziwny stworek.. poleca 80% 1506 głosów.. NAPISZ WYPRACOWANIE O SWOICH CELACH,ZAINTERESOWANIACH I O SOBIE .. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "OPOWIADANIE O PSIE" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Hobby po niemiecku - jak się zapytać..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt