Opisz swoją koleżankę po niemiecku

Pobierz

To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćProste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. Ma brąz włosy sięgające jej do ramion, Klaudia jest nie co nie zaniedbana przez rodziców .Przykładowy opis ferii zimowych po niemiecku.. Moja koleżanka ma na imię Klaudia.. -Ma na imię Maciek-Ma 13 lat-Jest z polski i mieszka w Kutnie-Lubi grać na komputerze-Jest inteligentny i symaptycznyOpis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. -to jeden z setek Waszych komentarzy.. Dann bin ich in die Schule gegangen.Zobacz 41 odpowiedzi na pytanie: Opisz swoją koleżankę.. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.Opis miasta po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Jak sie okazuje język niemiecki nie jest taki trudny, jak przyjadę to wszystko opowiem.Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem..

Opis po niemiecku .

Wstęp - zdanie, zazwyczaj nawiązujące do poprzedniego listu.Proszę o przetłumaczenie pocztówki do koleżanki po niemiecku jak najszybciej!. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Opisz swojego kolegę .. Przywitanie - krótki, nieoficjalny zwrot grzecznościowy skierowany do adresata.. O 7.45 ide do szkoły.. - Co robisz w wolnym czasie?Codziennie wstaje o 7.00.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Opisz swojego kolegę z klasy po niemiecku.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Elementy składające się na e-mail do przyjaciółki lub koleżanki po niemiecku.. ma imie Tomasz mieszka na wsi ,maja gospodarstwo, ma 12 lat brązowe oczy, włosy bląd, interesuj esie komputerem .. Opisz swojego kolegę /koleżankę z klasy z nr.5?. Opis ulubionego aktora / mein Lieblingsschauspieler.opisz w 10 zdanach swoja kolezanke {po niemiecku} - rozwiązanie zadania.. 2012-04-07 11:30:06;Opis przyjaciela po niemiecku 2013-03-21 20:48:31 Napisz opis przyjaciela po Angielsku : wygląd, jaki jest, co lubi ie lubi robić, czym się różnimi 2018-12-12 20:23:57 napisz opis przyjaciela po angielsku ..

Przykład opisu miasta po niemiecku.

Po zajeciach wracam o domu.. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. Moja szkoła (krótkie) / meine Schule .. Ma 13 lat, na imię Natalia, długie blond włosy, zielone oczy, pochodzi z Tomaszowa Mazowieckiego, lubi rysować i przyjaźnimy się od początku roku szkolnego.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Przykładowy opis Warszawy w języku niemieckim.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.. Polish Nasza koleżanka , Betty Edwards, pokazuje te dwa stoły na swoich lekcjach rysunków.Opis rodziny po niemiecku - Fabian opisuje swoją rodzinę Fabian tak opisuje swoją rodzinę: "Z tym e-bookiem nie da się nie zrozumieć gramatyki!". Ty też możesz w końcu ogarnąć gramatykę - szybciej i przyjemniej , niż Ci się wydaje.Często nie wiemy jak zapytać koleżankę, czy kolegę o jego, czy jej zainteresowania po niemiecku.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Ide szybko do lazienki i myje sie.. Opiści ją po niemiecku proszę Za dobre odpowiedzi będzie NAJ ' POMOCY ..

Przykład opisu mieszkania po niemiecku.

Potem ubieram sie i jem sniadanie.. Opis dnia (krótkie) / mein Tagesablauf.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Proszę żeby to było na poziomie 1 kl Gim.Zadanie: opisz swoja kolezanke kolege po niemiecku Rozwiązanie: meine freund hat auf einen vornamen xyz, ich freundschaften sich mit ihr seit den viele jahren Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Mam opisać po Niemiecku koleżankę ale nie wiem jak .. Serdecznie pozdrawiam Cie z berlina Okolica jest ładna i spokojna wybrałam sie tam na kurs języka niemieckiego i jest ze mną dwanaście osób jesteśmy zgrana grupą.. Po obiedzie spotykam się z .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. To wcale nie jest trudne, a ogranicza się do użycia, któregoś z tych trzech zwrotów: Was machst du in deiner Freizeit?. Ona czyli moja koleżanka ma 13 lat , ma na imię Agnieszka , i mieszka w Kaliszu .. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. ;/ 2011-02-09 16:50:46Zadanie: napisz emaila do kolegi lub koleżanki po niemiecku opisz wycieczkę na której byłeś, środek transportu, co robiłeś na wycieczce i zaproś jego ją do Rozwiązanie: w tym wypadku dobrze jest napisac po polsku puźniej to sobie przetłumaczyć ja tak robie polecamZadanie: opisz po niemiecku swój dom proszę na jutro napiszcie tak żeby było widać,że jest to napisane na 2 kl gim Rozwiązanie: mein haus ist sehr grob, jeder hat sein eigenes zimmer mein haus ist ein zweistockiges, in derZadanie: opisz swojego idola po niemiecku napisz z kąd pochodzi i opisz jego trarz ja wybrałem adama małysza plx szybką odpowiec prosze nie pisac bzdur Rozwiązanie: mein idol ist ein polnischer skispringer adam malysz er ist ein gro artiger spielerSprawdź tutaj tłumaczenei niemiecki-polski słowa Opisz swoje Hobby w słowniku online PONS!.

Opis siebie po niemiecku - chłopak Opis siebie po niemiecku - dziewczyna .

Jeśli chcesz stworzyć własny opis przyjaciela po niemiecku, który posłuży za wzór dla innych osób, napisz go w komentarzu w my umieścimy go na stronie :)opisz koleżankę lub kolege po Niemiecku Tu dodasz ZA DARMO zadanie!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt