Charakterystyka zenek ten obcy

Pobierz

Jego matka nie żyje, a ojciec pracuje w warsztacie samochodowym.. Powodem tego było to, że jego ojciec pił i znęcał się nad nim.. Zenek ma 16 lat, pochodzi z Wrocławia.. 2 marca 2020 0 Przez admin .. Jego matka zmarła, zaś ojciec posiada warsztat samochodowy.. Rodzic niestety wszystkie zarobione pieniądze wydawał na alkohol.. Gdy był dzieckiem, zmarła jego matka, został skazany na wychowanie przez nieczułego ojca alkoholika.Jesteś w: Ostatni dzwonek-> Ten obcy Zenek Wójcik - charakterystyka.. Pestka była bardzo zaradną i pomysłową dziewczynką.. Ten drżał na całym ciele.. Ojciec się nad nim znęcał, dlatego uciekł z domu, by stworzyć nowy dom ze swoim wujkiem Antonim Janicą.Zenek Wójcik - charakterystyka Zenek Wójcik jest głównym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej: "Ten obcy".. Dodał: Serfer Dodano: 15 XI 2010 (ponad 10 lat temu) Dodaj bohatera.. Jest wysportowanym szesnastolatkiem, niezwykle zwinnym i posiadającym zręcznościowe umiejętności.. Jego matka nie żyła, a ojciec alkoholik nie interesował się synem.. Był trochę starszy od reszty dzieci, miał około czternastu, może nawet szesnastu lat.. Najbliższą mu osobą jest wuj Antoni Janica, brat mamy.. .Okazała się też lojalnością, gdy Zenek miał kłopoty za wszelką cenę chciała mu pomóc.. Pochodzi z Wrocławia, gdzie mieszkał z rodzicami.Po śmierci matki, która zawsze broniła go przed atakami ojca-alkoholika, znalazł się w bardzo trudnej sytuacji.Charakterystyka Zenka Wójcika ("Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej) Zenek Wójcik jest jednym z bohaterów książki Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy"..

Ten obcy - charakterystyka Zenka Wójcika.

W rozmowie z Zenkiem to ona cały czas mówiła.Charakterystyka Zenka Wójcika Głównym i tytułowym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej pt.: "Ten obcy" jest szesnastoletni chłopak Zenek Wójcik.. Musiał uciec z domu, by odszukać wujka i poczuć się kochanym.Zenek Wójcik to główny bohater powieści Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten Obcy" .. Ma 16 lat.Gdy był mały spotkała go tragedia zmarła mu matka i musiał zostać wychowywany przez ojca alkoholika który znęcał się nad chłopcem.Pewnego dnia postanowił uciec z domu aby nie zmarnować sobie życia i odnaleść swojego wujka Antoniego Janicę który jedynie mógł się nim zaopiekować i okazać mu miłość .Zenek Wójcik - charakterystyka, dzieje i osąd, streszczenia lektur, opracowania zagadnień na lekcje języka polskiego i studia.. Podczas rozmowy z dziewczynkami Zenek opowiadał o rodzinnym mieście Wrocławiu i matce, która zmarła, a on pozostał sam.. Była bardzo wesoła i gadatliwa.. Zenek powoli wracał do zdrowia i pragnął zadomowić się na wyspie.. Wstydziła się powiedzieć cokolwiek o sobie.. To główny bohater powieści dla młodzieży Ireny Jurgielewiczowej "Ten obcy".. Po wejściu na danego bohatera możesz dodać do niego opis.- charakterystyka paczki klasowej, - opis grupy kibiców piłki nożnej, - koła myśliwskiego w twojej miejscowości..

Zenek Wójcik - charakterystyka;Irena Jurgielewiczowa - Ten obcy - Charakterystyka Zenka Wójcika.

Tego dnia pan Majewski wyrwał Gumowicza do arytmetyki i podyktował mu dużą liczbę.. Miał może czternaście, może nawet szesnaście lat.. Do Olszyn przybył z Wrocławia, gdzie po śmierci matki mieszka z ojcem - alkoholikiem, kierującym warsztatem samochodowym.Tag: Ten obcy bohaterowie.. Decyduję się zatem na skalę w odniesieniu do teraźniejszego odczytania, ale i to nie jest łatwe.. Uważała, że zwierzenia, nawet przyjaciołom są bez sensu, zawsze jednak była chętna pomóc.. Miał może czternaście, może nawet szesnaście lat.. Lew, Czarownica i stara szafa" podobał ci się najbardziej (6-10 zdań) 2020-10-18 18:09:08 Wypusze mi ktoś najważniejsze informacje i szczegóły i scharakteryzuje pistacie z książki .Charakterystyka postaci: Zenek Wójcik.. Jego matka dawno zmarła, natomiast ojciec był alkoholikiem.Charakterystyka Zenka Wójcika..

Jesteś w: Ten obcy Zenek Wójcik - charakterystyka, dzieje i osąd Autor: Karolina Marlęga Serwis chroniony prawem autorskim.

Filmy.. Bił syna i nie potrafił dać mu ciepła i… Czytaj dalej →Zenek Wójcik to główny bohater lektury pt.'Ten obcy'.. Zenek Wójcik to tytułowy bohater powieści Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy".. Pomagali mu w tym chłopcy.. Chłopiec chciał odnaleźć wujka Antka Janicę, by u niego zamieszkać.Powieść Ireny Jurgielewiczowej "Ten obcy" to opowieść wielowątkowa, która posiada również wielu bohaterów.. Od nowego akapitu zajmij się jego wyglądem zewnętrznym, (podaj najistotniejsze cechy wyglądu, opisz, jak wyglądał, kiedy dzieci zobaczyły go po raz .Ula Zalewska - charakterystyka • Ten obcy Jest córką doktora Zalewskiego, ale po śmierci matki wychowują ją ciotki.. Charakterystyka Uli Zalewskiej .• Ten obcy • Irena Jurgielewiczowa - biografia • Ten obcy - streszczenie szczegółowe • Streszczenie Tego obcego w pigułce • Ten obcy - opracowanie • Ten obcy - bohaterowie • Zenek Wójcik - charakterystyka • Losy Zenka Wójcika • Ula Zalewska - charakterystyka • Marian Pietrzyk - charakterystyka • Julek Miller .Bohaterami ksiązki "Ten obcy" jest Ula, Pestka, Marian, Julek oraz Zenek.. Matka zawsze broniła go przed ojcem alkoholikiem.. Gdy zmarła jego matka ,chłopiec został skazany na wychowywania przez ojca.. Napisz wstęp, który obejmuje przedstawienie postaci.. Znajdziesz tutaj charakterystyki bohaterów i postaci książki "Ten obcy"..

Gdy przybywa na wyspę nieopodal Olszyn jego twarz, szyja i ręce miały przykry, szarawy kolor ...Zenek Wójcik - charakterystyka • Ten obcy.

Treść.. Kilkakrotnie upuścił kredę, widocznie trudno mu było zebrać myśli, gdyż pisał zupełnie inne cyfry.4.5/5.0 "Ten Obcy" to dość ważna książka mojego dzieciństwa; oceniam ją dzisiaj.. jest Zenek Wójcik, szesnastoletni chłopak pochodzący z Wrocławia.. poleca 85 % 10820 głosów.. Kiedy był mały stracił matkę i był wychowywany przez ojca alkoholika, który się nim nie interesował.. Informacje.. Pochodził z Wrocławia.. Na stałe mieszka w Warszawie, do Olszyn przyjeżdża tylko w odwiedziny, do ojca.Przydatność 55% Charakterystyka Zenka Wójcika z lektury pt. "Ten Obcy".. Uciekł z domu, ponieważ czuł się niekochany przez ojca, który był .Charakterystyka Zenka Wójcika Ten obcy.. Ula i Pestka różniły się wyglądem oraz charakterem.. Charakterystyka Uli Zalewskiej - bohaterki lektury Ten Obcy.. Zenek Wójcik - to młody chłopaki, który mieszka we Wrocławiu ze swoim ojcem alkoholikiem.. Pochodzi z Wrocławia, gdzie mieszkał z rodzicami aż do śmierci matki.. Ma jeszcze wujka w Strykowie, ale wysłani tam chłopcy nie znaleźli go.Dziękujemy !. Spis treści.. Jego matka dawno zmarła, natomiast ojciec był alkoholikiem.Głównym i tytułowym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej pt.: "Ten obcy" jest szesnastoletni chłopak Zenek Wójcik.. Podczas dzieciństwa spotkała go tragedia -stracił matkę i został skazany na wychowywanie przez ojca alkoholika, który nie potrafił dać nawet synowi ciepła i miłości .Charakterystyka Zenka Wójcika "Ten obcy" Głównym bohaterem książki Ireny Jurgielewiczowej pt. Ten Obcy jest szesnastoletni Zenek Wójcik.. ma szesnaście lat, urodził się we Wrocławiu.. Weź pod uwagę, skąd pochod zi główny bohater, informacje o jego rodzinie, problemy w życiu oraz jego decyzję dotyczącą przyszłości.. Nie wiadomo bowiem do końca, czy oceniać tę książkę jako czytadło, czy może potraktować jako ambitniejsze dzieło (w końcu kanon lektur szkolnych).. Jednym z głównych bohaterów powieści pt. "Ten obcy" jest Zenek Wójcik.. Dominika Grabowska 22 marca, 2013 język polski, Szkoła podstawowa No Comments.. Dlatego Zenek uciekł z domu, by poszukać swojego wuja .Charakterystyka Zenka Wójcika z książki Ireny Jurgielewiczowej ,,Ten Obcy'' : Postać Zenka Wójcika poznałam w książce Ireny Jurgielewiczowej pt. ,,Ten Obcy''.. Zenek był starszy od reszty bohaterów.. Bohaterami ksiązki "Ten obcy" jest Ula, Pestka, Marian, Julek oraz Zenek.. 74% Charakterystyka Pestki Ubyszówny z "Ten Obcy".. Głównym i tytułowym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej pt.: "Ten obcy" jest szesnastoletni chłopak Zenek Wójcik.. Kliknij na nazwisko postaci aby zobaczyć o niej informacje.. Zenek Wójcik to nastolatek pochodzący z Wrocławia.. Zenek Wójcik jest jednym z bohaterów książki Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy".. Mieszkał tam z mamą i ojcem, lecz po śmierci mamy uciekł z domu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt