Kartkówka z tajemniczy ogród

Pobierz

Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. Wraz z niepełnosprawnym kuzynem Colinem i przyjacielem Dickiem starają się go na nowo ożywić.. Ta zapewniła jej, wszystko, co dziecku potrzebne, oprócz ciepła matczynego serca.Tajemniczy Ogród (1993) Jakość: 360p 480p 720p 1080p.. Udostępnij.. Skomentuj.. Autorka zachwyca swoim kunsztem pisarskim i porywa nas do wspaniałego świata.. Kiedy Mary tam przyjechała, światło paliło się w niewielu oknach.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Odpowiedzi.. Gdzie wychowywała się Mary?. Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. _____ Dość niezwykła stanowcza osóbka.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Fajny teścik na sprawdzenie wiedzy z lektury:* Zapraszam na blogi!. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Z lekarzem z Londynu b. Z dziećmi państwa Sowerby c.. Złoty pieniądz 18.Z kim pan Craven spotkał się po powrocie z podróży?. Udostępnij.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę utworu, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń, analizę problematyki dzieła oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett [Całość Audiobook]Przygotowujesz się do matury, egzaminu, testu, poszukujesz pełnych wersji książek, tradycyjnych.. 13 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..

Tajemniczy dom i ogród.

Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Sceny leśne 20.W jakiego koloru sukienki pan Craven zabronił ubierać Mary?. Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury "Tajemniczy ogród .. przyjacielem z sąsiedztwa b) kuzynem c) wujkiem 19. i taka rozmowa więc nie polecam :( .Quiz z lektury "Tajemniczy ogród" .. Odpowiedz Usuń.. Odblokuj dostęp do 8129 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. werindaxd 5 lat temu.. Urodziła się w Indiach, gdzie jej ojciec był urzędnikiem administracji kolonialnej, a matka, znana ze swej urody, zajmowała się wyłącznie sobą i spędzała czas na spotkaniach towarzyskich.Spotkania z przyjaciółmi wyleczyły chłopca, nie tylko z urojonej choroby, ale i z wielu wad.. Dom jest ogromny i posępny, otoczony ogrodem, którego częścią jest tytułowy "tajemniczy ogród", gdzie nikt nie ma wstępu.Tajemniczy ogród - streszczenie powieści Frances Hodgson Burnetta - strona 11.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Tajemniczy ogród (2020) The Secret Garden - Osierocona Mary Lennox zostaje odesłana pod opiekę swojego wiecznie nieobecnego wuja..

U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.

Dziewczynka pozostawiona sama sobie, odkrywa w pobliżu.z dopiskiem "Tajemniczy ogród" - konkurs plastyczny ( w opakowaniu wykluczającym zniszczenie, gdyż organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe w czasie trans portu, nie dopuszczamy prac w rulonach).Dziewczynka jest rozpieszczona, skłonna do wybuchów gniewu, samolubna, cierpi z powodu braku rodziców.. anuluj.. Wyślij zgłoszenie .Prosta wiejska dziewczyna, wychowana w chacie wśród wrzosowisk wraz z liczną gromadką rodzeństwa.. Skomentuj.. Kto wysłał panu Cravenowi list z prośbą powrotu do domu?. !Sukienkę c. zdziwiło mnie pytanie z kim zaprzyjaźniła się mary i nie było tam poprawnej odpowiedzi ponieważ ona zaprzyjaźniła się z rudzikiem.ale w innym teście też było z gilem.ja bynajmniej miałam w mojej książce rudzikaMary Lennox - charakterystyka Mary Lennox jest główną bohaterką powieści Frances Hodgson Burnett: "Tajemniczy ogród".. Test: Tajemniczy ogródUtrwalenie właściwych nawyków tylko pomoże podczas przygotowywania się do egzaminów bardziej złożonych aniżeli prosta kartkówka.. Z góry dzk; Co może być symbolem kolejnych etapów przemiany Mary i ogrodu w lekturze "Tajemniczy ogród""Tajemniczy ogród" to doskonale napisana opowieść.. Misselthwaite Manor to niezwykły dom.. Nie miała na własność nigdy żadnego ulubionego zwierzątka, a zawsze mieć je pragnęła..

Czarne b.Test z lektury Tajemniczy ogród.

Z adwokatem 19.Co przedstawiała tapeta w pokoju Mary?. Test z lektury Tajemniczy ogród to przyjemny sposób na to, by sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą powieści, przyswoić sobie lepiej i bardziej trwale szczegóły, które często mają zwyczaj po prostu .Zobacz quiz: Tajemniczy ogród.. Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Anonimowy 14 kwietnia 2020 22:28.. Wyślij zgłoszenie .Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.a) zgodę na odwiedzenie tajemniczego ogrodu b) dowolny kawałek ziemi, by posądzić na nim kwiaty c) zgodę na odwiedziny Marty 14) Colin nie wychodził z pokoju ponieważ: a) ojciec mu tego zabronił b) myślał, że niedługo umrze i nie chciał nikogo widzieć c) lekarz mu tego zabronił 15) Dick nazwał swojego liska: a) Orzeszek b .. :(" no i nie polecam bo z tajemniczego ogrodu dostałam ,3+, XD i tak nie polecam bo nawet jeżeli tysiące razy sprawdzi w lekturze to jak się odpowie poprawnie to moja mama mówi ,że maja to tajemniczy ogród jeżeli tego nie zrobisz na 45-45 to zabieram ci komurke na miesiąc.. Sytuacja całkowicie się zmienia, gdy 10-letnia sierota Mery odkrywa tytułowy tajemniczy ogród.Dziesięcioletnia Mary odkrywa stary zapomniany przez wszystkich ogród..

#lektury #lekturyszkolne #tajemniczyogrod #franceshodgsonburnett.

Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Jest bardzo stary i ogromny, wyposażony w masywne starodawne meble.. Oto Tajemniczy Ogród i dziecko,prosze o pomoc; Potrzebuje dobrego streszczenia z lektóry Dziady czII.. Quiz w Poczekalni.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteratajemniczy ogród.. Mary praktycznie nie znała swojej matki.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Bo też dom był w dużej części pusty.a) zgodę na odwiedzenie tajemniczego ogrodu b) dowolny kawałek ziemi, by posądzić na nim kwiaty c) zgodę na odwiedziny Marty 14) Colin nie wychodził z pokoju ponieważ: a) ojciec mu tego zabronił b) myślał, że niedługo umrze i nie chciał nikogo widzieć c) lekarz mu tego zabronił 15) Dick nazwał swojego liska: a) Orzeszek b .Plan Wydarzeń ,,Tajemniczy Ogród" Potrzebuje streszczenia lektóry ,,Szatan z 7 klasy" Wypracowanie.. Przygody bohaterów, Mary Lennox, Colina Craven i Dicka Sowerby, są związane z tajemniczym ogrodem, uczą prawdziwej przyjaźni.Tajemniczy ogród - Problematyka utworu Tytuł "Tajemniczy ogród" można rozumieć nie tylko w sensie dosłownym, jako dawno opuszczone miejsce, w którym przed laty wydarzyło się nieszczęście i do którego trudno dotrzeć, ale także - w wymiarze symbolicznym - jako obraz postaw głównych bohaterów.Witaj na stronie Quizz.pl.. Choć na początku wieje grozą, a my czujemy smutny, przygnębiający klimat wielkiego dworu.. _____ Rodem z Yorkshire.Zobacz 12 odpowiedzi na pytanie: pytanie z lektury "tajemniczy ogród" 1.. Ogród kwiatowy b. Złoto-brązowe paski c.. Co zrobił pan Carter, gdy ujrzał zdrowego syna?Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Odpowiedz.. miselfłejt mejnor) - posiadłość wuja Archibalda Cravena.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Patixella 4 lata temu.. Quiz w Poczekalni.. Następne wideo.. Nie przywykła prosić starszych o pozwolenie lub radę.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. Tajemniczy ogród (1994) Dubbing PL 720p - CDAMoim zdaniem dzięki niej poznamy świat angielskiej arystokracji w XIX wieku, życie w olbrzymiej rezydencji otoczonej ogrodem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt