Posłuchaj nagrania i napisz nazwy ubrań które słyszysz

Pobierz

Uczeń zakreśla rysunek zgodnie z podpisem na początku każdego wersu.. Następnie w parach podawajcie na zmianę przeciwieństwa.. Posłuchaj nagrania jeszcze raz, tym razem zatrzymuj je i powtarzaj usłyszane zdania.. Czas na piosenkę!. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Dziecko słucha piosenki kilka razy powtarzając nazwy ubrań i słyszane zwroty.. Czytaj nazwy miesięcy, które znajdują się w ramce w zad.. Przeczytaj recenzję Duets For Two Violin.. Wysłuchaj odpowiedzi dzieci i pochwal je.. 7.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Potem może narysować chłopca z piosenki, który się ubierał.. Moim zdaniem płyta ta prezentuje pełny wachlarz umiejętności tej wspaniałej wokalistki.. Następnie napisz godziny słowanie.. 2.Napisz w zeszycie nagłówki :Nazwy podstawowych elementów ubioru w języku polskim Spis treści.. 2013-05-05 16:39:27Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Nazwy ubrań.. Zatrzymaj je po dwóch pierwszych wersach.. Włącz nagranie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.26.05.2020 Clothes - nazwy ubrań.. Włącz pozostałą część nagrania.. Proszę na jutro plan lekcji się zmienił więc potrzebuje jak najszybciej.Zadanie 3a str.11Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

ZobaczPosłuchaj nagrania i napisz słowa, które słyszysz.

Oczywiście musisz pamiętać, co która nazwa znaczy po polsku.. 2015-03-29 18:06:24 Posłuchaj nagrania tekstu ze strony 28 podręcznika i uzupełnij zdania 2017-10-27 14:30:01 Zapisz wyrazy w kolejności alfabetycznej.. 3. Przyjrzyj się ilustracji w zad.11 na str. 57 w podręczniku.. 09:04 _PR2_ACC .. - Tłumacz dziełka Stanisław Michalski napisał w przedmowie, że "Dziwna to książka, która przybyła do nas z Ameryki, kraju dolara, humbugu i reklamy .Tych, którzy jeszcze nie mieli okazji usłyszeć Jessie, albo uważają, że poprzednie płyty to dla nich za mało zdecydowanie zachęcam do zapoznania się właśnie z albumem ,,Sweet Talker".. Mi się zgubiła płyta więc nie wiem, ale proszę jak ktoś ma te książki i płytę to niech napisze :) Z góry dziękiZobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Posłuchaj nagrania i napisz słowa, które słyszysz.1 Przeczytaj nazwę ubrania i zakreśl właściwy rysunek.. Posłuchaj nagrania.Posłuchaj nagrania tekstu ze strony 28 podręcznika i uzupełnij zdania 2017-10-27 14:30:01 Znajdź i popraw błędy .. 2014-10-16 19:13:31 Posłuchaj nagrania i napisz słowa, które słyszysz..

Posłuchaj nagrania, powtarzaj słowa, które słyszysz.

Następnie posłuchajcie nagrania 067 na tej stronie https: .Dzisiaj będziemy utrwalać opisywanie ubrań.. Zadaniem ucznia jest wysłuchanie nagrania i wskazanie opisywanej osoby na podstawie jej ubrania.. Za chwilę wysłuchasz nagrania, w którym dzieci widoczne na obrazku będą opisywały, w co są ubrane-( I'm wearing….. )J.angielski kl.I Gim.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Cały czas patrz na obrazek.. (tutaj napisz nazwę posiłku np. breakfast/ lunch/ dinner/ tea/ supper) .. Otwórz ćwiczenia na stronie 71 i posłuchaj nagrania numer 3.55, połącz produkty z ich smakami.. Usłyszysz opis krajobrazu, w którym będą zdania zaczynające się od there is ( w skrócie there's) i there are.. Zaśpiewaj piosenkę CD3.7.. Masz tam obrazki przedstawiające różne ubrania.. Włącz nagranie CD3, ścieżka 11.. Zadanie z angielskiego (Steps In English 3) !. Teraz posłuchaj nagrania na eDesku (CD3.4).. Nagranie.7 (patrz: książka nauczyciela, strona ) Zapytaj dzieci, czy podobała im się ta .Nagranie zaczyna się od 3 minuty, przewińcie sobie..

Voices:Posłuchaj nagrania i zakreśl wyrazy lub zwroty,które usłyszysz.

I pewnego dnia po prostu nie zauważyła, że gra się skończyła i pora wiać.. 1 Nazwy ubrań; 2 Bielizna; 3 Stroje kąpielowe i akcesoria do pływania; 4 Nakrycia głowy; 5 Dodatki; 6 Nazwy części ubrańPosłuchaj nagrania i powtórz wyrazy.. I posłuchajcie do końca, jeśli dacie radę.. Nauczysz się dzisiaj nazw ubrań, posłuchaj i dopasuj do obrazków .. -Patrząc na dużą ilustrację w Podręczniku str.48,49 podaj wyrazy , w których słyszysz ż .. Możecie robić różne zadania z rozdziału 4, które nie .Duets For Two Violin - Perlman Itzhak, Zukerman Pinchas , tylko w empik.com: .. Język polski .. Ich zadaniem jest powiedzieć, jakie głoski słyszą.. Posłuchaj raz jeszcze historyjki z lekcji poprzedniej.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie -22.11.2017 .. po angielsku nazwy: 1) pięciu rzeczy, które widzicie wokół siebie; 2) pięciu rzeczy, które słyszycie wokół siebie; 3Powiedz dzieciom, że za chwilę posłuchają nagrania.. Odpytam, gdy wrócimy do szkoły.. Następnie napisz godziny słowanie.. U czeń słucha nagrania i układa w rzędzie zdjęcia kolejnych ubrań, których nazwy słyszy (sam wybiera kolory ubrań).Angielski ćwiczenia ze słuchu.. Otwórz podręcznik na str. 86,87.. Niestety, Mama była fatalnym graczem.. Przeczytaj jej słowa w zad.5/53.Posłuchaj nagrania i ponumeruj zegary..

2 Posłuchaj nagrania i pobaw się kartami.

że jedno nagranie, o którym .Posłuchaj.. bardziej popularna nazwa tej gry to: "Jak osiągnąć dno i się od niego odbić".. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.11.05.2020 - Clothes - nazwy ubrań.. Naucz się miesięcy na pamięć tak, żeby powiedzieć je od początku do końca i od końca do początku.. Nagranie 085. podstawowa/ starland/starland_1_podrecznik_wieloletni_ nagrania_audio..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt